Зміни в умовах постійної акції від Місто-ТВ Оновлено 01.09.2020 г.

В зв’язку з УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №133/2017 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” та блокуванням соцмережі «ВКонтакті» строком на 3 роки, змінюються умови постійної акції від Місто-ТВ в соц. мережах.

З 01 червня 2017 р. умови акції звучать так:

Учаcть в акції можуть прийняти один раз в рік всі діючі абоненти, фізичні особи, що мешкають в багатоквартирній забудові та, які обслуговуються згідно тарифних пакетів “Економ” та “Оптимум” та мають аккаунт (обліковий запис) в соціальній мережі Фейсбук .  Участники акції, при виконанні її умов можуть користуватися безкоштовно* послугами Місто-ТВ 1 (один) місяц в рік.

Оновлено 01.09.2020 г.
Тарифний пакет “Економ”(50 МБіт за 100 грн./міс.) припиняє свою дію 31.08.2020 р.
В акції можуть приймати участь абоненти фізичні особи, що мешкають в багатоквартирній забудові та обслуговуються на умовах тарифів “Оптимум” та “Преміум”

Для участі в акції потрібно:
1. «лайкнуть»(поставити «подобається») і «запросити друзів» на сторінці Місто-ТВ в Фейсбуці:
https://www.facebook.com/misto.tv/ .
2. Написати пост на сторінці Місто-ТВ в Фейсбуці: https://www.facebook.com/misto.tv/ .

3. В данний пост необхідно вставити власноруч зроблену фотографію чи відео свого під’їзду чи будинку, де використовуються послуги Місто-ТВ, вказати номер особового рахунку та місяць, протягогом якого учасник акції хоче користуватися послугами Місто-ТВ, згідно умов свого тарифного пакета, безкоштовно*.

Місто-ТВ залишає за собою право вносити зміни в умови та строки акції.

*- безкоштовно- мається на увазі за 0,01 грн. в місяць.

2 thoughts on “Зміни в умовах постійної акції від Місто-ТВ Оновлено 01.09.2020 г.

Comments are closed.