Зростання ціни на доступ в мережу інтернет в деяких тарифах від Місто-ТВ з 01.02.2019 р.

Шановні абоненти Місто-ТВ ТМ!

Повідомляємо вам, що абонентська плата за доступ до мережі інтернет з 01 лютого 2019 р. складатиме:


– 100,00 грн. в тарифі Економ (84,00 грн до 01.02.2019 р.)
– 80,00 грн. в тарифі Економ Плюс (63,00 грн. до 01.02.2019 р.)

7 thoughts on “Зростання ціни на доступ в мережу інтернет в деяких тарифах від Місто-ТВ з 01.02.2019 р.

 1. Коли ви вже “наїстесь”. Не можливо кожні 3-4 місяці піднімати ціни. І пісня що у нас найнижчі ціни вже застаріла. А що дивитись на вашому TV ??? Одні телемагазини по всіх каналах !!!! Да і ще російські телемагазини !!!

  1. Доброго дня! Підвищення абонплати як на кабельне ТБ так і на інтернет було всього один раз в рік.
   Підвищення викликане зростанням екплуатаційних витрат: електроенергія, комунальні платежі, орендні платежі, послуги підрядних організацій, а на кабельне ТБ ще й щорічним ростом плати медіагрупам (МГ “1+1”, МГ “Інтер”, СтарЛайтМедіа, МГ Україна) за контент в 2 рази.

   Тим більше навіть після підвищення наші ціни нижчі за середні на ринку Києва.

 2. Доброго дня! А підскажіть будь ласка яка причина підвищення абон плати за користування інтернетом? що змінилося такого що конче необхідно підняти абон плату? підвищелася швидкість? так ні яка була така і залишилася. підвищелася пропускна спроможність у вечірній час? ні навпаки. так запитання яка причина підвищення абон плати!!!

  1. Доброго дня! Підвищення абонплати викликане зростанням екплуатаційних витрат: електроенергія, комунальні платежі, орендні платежі, послуги підрядних організацій.

 3. Добавьте хотя бы возможность заказывать белый адрес в минимальном тарифе, раз уж вы ничего не улучшили, а цену подняли.

  1. Здравствуйте! Машрутизированый айпи-адрес доступен исключительно в тарифах Оптимум и Премиум. Отдельная услуга “маршрутизированныц айпи-адрес” не предоставляется.

Comments are closed.