Акція “Підключи друга”

Місто-ТВ ТМ вносить зміни в умови та строки акції «Підключи друга». Акція зі всіма змінами та доповненнями  діє з 22.07.2020 р. до 31 грудня 2021 р. Нижче наведені умови акції.

Учать в акції можуть прийняти всі діючі абоненти Місто-ТВ.
Для участі в акції діючий абонент Місто-ТВ має підключити друга протягом дії акції. Після підключення друга та внесення ним абонентської плати за користування послугою/послугами, діючий абонент, що підключив друга, отримує 5 місяців користування послугою, яку підключив його друг, за 1 грн, а його друг отримує 1 місяць користування послугою/послугами за 1 грн. Умови даної акції можуть сумуватись з другими акціями.

Абонент, якого підключає діючий абонент Місто-ТВ для участі в акції, при підключенні чи подачі заявки на підключення, має повідомити, що він приймає участь в акції “Підключи друга” та вказати номер договору та контакти друга, діючого абонента Місто ТВ, який його “підключив“. 

*- під підключенням друга мається на увазі підключення послуг доступу до мережі інтернет та/чи послуг кабельного ТБ від Місто-ТВ ТМ за окремою адресою, яка відрізняється від адреси учасника акції.