ОНОВЛЕННЯ! Новорічна акція від Місто-ТВ ТМ- “Отримуй 2021 рік за півціни та вигравай призи”

Оновлення від 16.02.2021!

Подовжено період акції “Отримуй 2021 рік за півціни”. А саме, подовжено до 31 березня 2021 р. включно, період, під час якого можна отримати акційні умови  підключення.
Період участі в розиграші призів від Місто ТВ та дата проведення розиграшу залишається без змін.

Місто-ТВ ТМ оголошує новорічну акцію-“Отримуй 2021 рік за півціни та вигравай призи!”

Отримати послугу доступу до мережі інтернет від Місто-ТВ ТМ на акційних умовах, а саме за півціни в 2021 році (12 місяців з моменту підключення)  можуть нові абоненти-фізичні особи в багатоквартирній забудові та абоненти-фізичні особи в багатоквартирній забудові, хто припинив користування нашими послугами за адресою підключення за понад 30 днів до старту акції. Для отримання акційних умов необхідно підключити послугу доступу до мережі інтернет від Місто-ТВ ТМ та внесли стартовий платіж в акційний  період, а саме  з 01 грудня 2020 р. по 28 лютого 2021 р. включно.

Прийняти участь в розиграші призів від Місто-ТВ можуть всі діючі абоненти- фізичні особи Місто-ТВ.

Для участі в розиграші необхідно в акційний  період, а саме з 01 грудня 2020 р. по 28 лютого 2021 р. включно:

  1. Вподобати сторінку Місто-ТВ ТМ в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/misto.tv/  та поширити дану новину.
  2. Згадати в коментарі до цієї новини свого друга та вказати номер свого особового рахунку (договору)- по ньому буде визначатись переможець акції.
  3. 1 (один) номер особового рахунку може прийняти учать в акції 1 (один) раз. Якщо абонент користується двома послугами від Місто-ТВ ТМ- обидва номери особових рахунків можуть приймати учать в акції.
  4. Визначення переможців буде здійснюватись за допомогою сервісу random.org.

Переможці акції отримають  телевізор 32″- 1 шт. (головний приз), маршрутизатор Tp-link -Archer C6( чи аналог)- 1 шт.  та маршрутизатор Tp-link TL-WR850N (чи аналог)- 1 шт.

Переможці будуть визначені 11 березня 2021 р. Номери особових рахунків будуть опубліковані на сайті https://misto-tv.com.ua та на сторінці Місто-ТВ ТМ в Facebook https://www.facebook.com/misto.tv/ .