Літня акція від Місто-ТВ

Шановні абоненти!

Пропонуємо взяти участь у літній акції Місто-ТВ ТМ: “Підключай влітку HD телебачення- отримуй інтернет до кінця року за 0 грн.”

Отримати послугу доступу до мережі інтернет від Місто-ТВ ТМ на акційних умовах можуть:

  • нові абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові, при підключенні послуги HD телебачення від Місто-ТВ;
  • абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові, які припинили користування послугою(ами) від Місто-ТВ за адресою підключення за понад 30 днів до старту акції;
  • абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові, користувачі інтернет від Місто-ТВ при підключенні послуги HD телебачення від Місто-ТВ;
  • абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові, користувачі послуги HD телебачення від Місто-ТВ при підключенні послуги інтернет від Місто-ТВ .

Для отримання акційних умов необхідно підключити послугу HD телебачення та послугу доступу до мережі інтернет від Місто-ТВ ТМ в акційний період, а саме з 01 червня 2021 р. по 31 серпня 2021 р. включно та внести початковий платіж в розмірі повної абонентської плати за кожну послугу  протягом 5 днів з моменту підключення. 

При припиненні користуванням HD телебаченням від Місто-ТВ, послуга доступу до мережі інтернет надаватиметься за стандартною ціною.

При несплаті та відключенні послуги HD телебачення за заборгованість – акційні умови скасовуються.