Новорічна акція “Інтернет за 22 грн. в 2022 р.” від Місто-ТВ (Оновлено)

Місто-ТВ пропонує новим та діючим абонентам взяти участь у Новорічній акції 2022.

При підключенні послуги доступу до мережі інтернет від Місто-ТВ на швидкості 100 мбіт в акційний період і при виконанні умов підключення, абоненти отримують акційну ціну на послугу доступу до мережі інтернет в 2022 році, а саме 264 грн. за рік, тобто 22 грн. за місяць протягом року з моменту підключення. Вартість підключення інтернету 100 мбіт в акційний період складає 150 грн.

Також при підключенні в акційний період кабельного HD телебачення та ГІГА інтернету (тариф “Преміум”, швидкість 1000 мбіт) від Місто-ТВ, вартість підключення, а саме, 150 грн- бонусом зараховується на особовий рахунок абонента, тобто вартість підключення складе 0 грн.

З 01 січня 2023 р. ті абоненти інтернет 100 мбіт, які візьмуть участь в  Новорічній акції від Місто-ТВ, будуть переведені на обслуговування згідно умов тарифу “Оптимум”. 

Скористатись акційними умовами можуть:

– нові абоненти- фізичні особи, що підключають послугу доступу до мережі інтернет чи послугу кабельного HD телебачення від Місто-ТВ в багатоквартирній забудові;

– абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові, які припинили користування послугою доступу до мережі інтернет чи послугою кабельного HD телебачення від Місто-ТВ за адресою підключення за понад 90 днів до старту акції;

– абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові користувачі кабельного HD телебачення від Місто-ТВ без заборгованості при підключенні інтернету від Місто-ТВ. 

Для отримання акційних умов необхідно підключити послуги від Місто-ТВ в акційний період, а саме з 01 грудня 2021 р. по 31 січня 2022 р. включно (оновлено), та внести авансовий платіж протягом 5-ти днів з моменту підключення. Для акційного інтернету на швидкості 100 мбіт авансовий внесок складає 264 грн., для кабельного HD телебачення- 120 грн, для ГІГА інтернету- 250 грн.

2 thoughts on “Новорічна акція “Інтернет за 22 грн. в 2022 р.” від Місто-ТВ (Оновлено)

  1. А какая акция тем кто подключён к тв +интернет более 6 лет? Как обычно никакой ? Такое чтобы нормальное )

    1. Добрый день!
      1. Оплачивайте за 9 месяцев получайте 12 месяцев услуги + фиксируйте цену- экономия от 25%
      2. Приводите друзей, за каждого подключенного получайте 5 месяцев бесплатной услуги + 1 месяц бесплатной услуги другу- можно вообще не платить за услугу если подключать одного друга раз в 5 месяцев.

Comments are closed.