Акція “Підключи друга”(оновлено 02.12.2021р.

Місто-ТВ ТМ вносить зміни в умови та строки акції «Підключи друга». Акція зі всіма змінами та доповненнями  діє до 31 грудня 2022 р. Нижче наведені умови акції.

Участь в акції можуть прийняти всі діючі абоненти-фізичні особи Місто-ТВ. Для участі в акції діючий абонент Місто-ТВ має підключити друга протягом дії акції.

Після підключення та внесення абонентської плати за користування послугами, новий абонент отримує 1 місяць користування підключеними послугами за 0 грн., а абонент, який його підключив отримує 5 місяців користування однією чи двома послугами, в залежності від того одну чи дві послуги підключив його друг, за 0 грн.

Умови даної акції можуть сумуватись з іншими акціями.

Абонент, якого підключає діючий абонент Місто-ТВ для участі в акції, при підключенні чи подачі заявки на підключення, має повідомити, що він приймає участь в акції “Підключи друга” та вказати номер договору та контакти друга, діючого абонента Місто ТВ, який його “підключив“. 

*- під підключенням друга мається на увазі підключення послуг доступу до мережі інтернет та/чи послуг кабельного ТБ від Місто-ТВ ТМ за окремою адресою, яка відрізняється від адреси учасника акції.