Підвищення абонентської плати в тарифах “Оптимум” та “Преміум”

Шановні абоненти!

Місто-ТВ ТМ повідомляє, що з 01.02.2022 р. зростає абонентська плата в тарифах на доступ до мережі інтернет “Оптимум” та “Преміум”.

З 01 лютого 2022 р. місячна абонентська плата складатиме 179 грн. у тарифному пакеті “Оптимум”(швидкість до 100 мбіт) та 279 грн у тарифному пакеті “Преміум”(швидкість до 1гбіт).

Підвищення абоненської плати викликане багатьма причинами, зокрема: значне підвищення плати за електроенергію та комунальні послуги, значне зростання податкового та адміністративного навантаження, високий інфляційний ріст споживчих цін.

Мусимо нагадати про те, що абоненська плата в тарифах “Оптимум” не підвищувалась майже 4 роки, а в тарифі “Преміум”- більше 2х років.

Також нагадуємо, що Місто-ТВ ТМ намагається завжди утримувати ціни на свої послуги на максимально доступному рівні та пропонує умови для економії при сплаті абонентської плати, такі як: єдиноразова сплата послуг за 9 місяців- це фіксація ціни та економія 25%, участь в постійній акції “Приведи друга”- до півроку безкоштовних послуг за підключеного до мережі друга.

Дякуємо за розуміння і надіємося на подальшу плідну співпрацю.