Весняна акційна пропозиція від Місто-ТВ

 

Шановні абоненти!

Місто-ТВ ТМ пропонує скористатись весняною акційною пропозицією”-50% на інтернет + підключення HD ТБ за 0 грн!”

При підключенні послуги доступу до мережі інтернет від Місто-ТВ в акційний період і при виконанні умов підключення, абоненти отримують знижку на послугу у розмірі 50% протягом 6 місяців з дати підключення. Вартість підключення послуги доступу до мережі інтернет складає 150 грн.

Також при підключенні в акційний період кабельного HD телебачення  від Місто-ТВ, вартість підключення, а саме, 150 грн- бонусом зараховується на особовий рахунок абонента, тобто вартість підключення складе 0 грн.

Скористатись акційними умовами можуть:

– нові абоненти- фізичні особи, що підключають послугу доступу до мережі інтернет чи послугу кабельного HD телебачення від Місто-ТВ в багатоквартирній забудові;

– абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові, які припинили користування послугою доступу до мережі інтернет чи послугою кабельного HD телебачення від Місто-ТВ за адресою підключення за понад 90 днів до старту акції;

– абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові користувачі кабельного HD телебачення від Місто-ТВ без заборгованості при підключенні інтернету від Місто-ТВ. 

Для отримання акційних умов необхідно підключити послуги від Місто-ТВ в акційний період, а саме з 01 лютого 2022 р. по 31 травня 2022 р. включно, та внести авансовий платіж протягом 5-ти днів з моменту підключення. Для тарифу “Оптимум” авансовий внесок складає 179 грн., для тарифу “Преміум”- 279 грн., для кабельного HD телебачення- 120 грн.