Акція “Разом переможемо!”

Шановні абоненти!

 

Місто-ТВ ТМ надає якісний та безперебійний зв’язок у воєнний час, вносить свою частку в Перемогу України над ворогом та пропонує киянам долучитись до акційної пропозиції “Разом переможемо!”.

При підключенні послуги доступу до мережі інтернет від Місто-ТВ в акційний період і при виконанні умов підключення, абоненти отримують знижку на послугу у розмірі 50% до кінця 2022 р. Вартість підключення в акційний період, а саме, 150 грн- бонусом зараховується на особовий рахунок абонента, тобто вартість підключення складе 0 грн.

Також при підключенні в акційний період кабельного HD телебачення  від Місто-ТВ, вартість підключення, а саме, 150 грн- бонусом зараховується на особовий рахунок абонента, тобто вартість підключення складе 0 грн.

Скористатись акційними умовами можуть:

– нові абоненти- фізичні особи, що підключають послугу доступу до мережі інтернет чи послугу кабельного HD телебачення від Місто-ТВ в багатоквартирній забудові;

– абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові, які припинили користування послугою доступу до мережі інтернет чи послугою кабельного HD телебачення від Місто-ТВ за адресою підключення за понад 90 днів до старту акції;

– абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові користувачі кабельного HD телебачення від Місто-ТВ без заборгованості при підключенні інтернету від Місто-ТВ. 

Для отримання акційних умов необхідно підключити послуги від Місто-ТВ в акційний період, а саме з 13 травня 2022 р. по 20 серпня 2022 р. включно(оновлено), та внести авансовий платіж протягом 5-ти днів з моменту підключення. Для тарифу “Оптимум” авансовий внесок складає 179 грн., для тарифу “Преміум”- 279 грн., для кабельного HD телебачення- 120 грн.

Разом переможемо! Слава  Україні!