Акція “Будь онлайн!”

Шановні абоненти!

 

У воєнний час важливо залишатись на зв’язку та мати якісний доступ в інтернет, як для роботи чи навчання, так і для розваг. Місто-ТВ розуміє потребу в якісному та безперебійниму зв’язку та пропонує  взяти участь в акції “Будь онлайн!”.

Підключай послугу доступу до мережі інтернет від Місто-ТВ в акційний період і при виконанні умов підключення отримуй знижку на послугу у розмірі 50% до кінця 2022 р.! Вартість підключення доступу до мережі інтернет в акційний період, а саме, 150 грн- бонусом зарахується тобі на особовий рахунок, тобто вартість підключення складе 0 грн.!

Також підключай в акційний період кабельне HD телебачення  від Місто-ТВ і  вартість підключення, а саме, 150 грн- бонусом зарахується на твій особовий рахунок, тобто вартість підключення складе 0 грн.!

Скористатись акційними умовами можуть:

– нові абоненти- фізичні особи, що підключають послугу доступу до мережі інтернет чи послугу кабельного HD телебачення від Місто-ТВ в багатоквартирній забудові;

– абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові, які припинили користування послугою доступу до мережі інтернет чи послугою кабельного HD телебачення від Місто-ТВ за адресою підключення за понад 90 днів до старту акції;

– абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові користувачі кабельного HD телебачення від Місто-ТВ без заборгованості при підключенні інтернету від Місто-ТВ. 

Для отримання акційних умов необхідно підключити послуги від Місто-ТВ в акційний період, а саме з 22 серпня 2022 р. по 30 жовтня 2022 р. включно, та внести авансовий платіж протягом 5-ти днів з моменту підключення.

Для тарифу “Оптимум” авансовий внесок складає 179 грн., для тарифу “Преміум”- 279 грн., для кабельного HD телебачення- 120 грн.

При достроковому припиненні користування послугами (припиненні користування послугами до кінця надання послуги за акційною ціною) вартість послуги перераховується за стандартною ціною тарифного пакета, а саме: тариф “Оптимум” 179 грн./міс., тарифу “Преміум”- 279 грн./міс.