Акція від Місто-ТВ: “Підключайся навесні- отримуй ГІГА інтернет за 50% до кінця року!”

Компанія Місто-ТВ навесні 2023 р. пропонує скористатись акційними умовами для підключення послуг, та наблизити Перемогу задонативши заощаджені кошти на ЗСУ!

Підключайте послугу доступу до мережі інтернет від Місто-ТВ в акційний період і при виконанні умов підключення отримуйте послуги доступу в інтернет за півціни(зі знижкою 50%) до кінця 2023 року!

Вартість підключення послуги доступу до мережі інтернет складає 150 грн.

Скористатись акційними умовами можуть:

– нові абоненти- фізичні особи, що підключають послугу доступу до мережі інтернет від Місто-ТВ в багатоквартирній забудові;

– абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові, які припинили користування послугою доступу до мережі інтернет від Місто-ТВ за адресою підключення за понад 90 днів до старту акції;

– абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові користувачі кабельного HD телебачення від Місто-ТВ без заборгованості при підключенні інтернету від Місто-ТВ.

Для отримання акційних умов необхідно підключити послугу доступу до інтернету від Місто-ТВ в акційний період, а саме з 01 березня 2023 р. до 15 червня 2023 р. включно, та внести авансовий платіж протягом 5-ти днів з моменту підключення. Для тарифу “Оптимум” авансовий внесок складає 179 грн., для тарифу “Преміум”- 279 грн., для кабельного HD телебачення- 120 грн.

При достроковому припиненні користування послугами (припиненні користування послугами до кінця надання послуги за акційною ціною) вартість послуги перераховується за стандартною ціною тарифного пакета, а саме: тариф “Оптимум” 179 грн./міс., тарифу “Преміум”- 279 грн./міс.