Осіння акція: Готуйся до зими завчасно! 4 місяці по ціні 1!(оновлено 01.11.2023 р.)

Готуйся до зими завчасно!

Підключай послугу швидкісного доступу до мережі інтернет чи послугу гігабітного доступу до мережі інтернет чи послугу безперебійного GPON інтернет доступу від компанії  Місто-ТВ (надалі «Послуга») в акційний період восени та отримуй «Послугу» до кінця 2023 р. за одну абонентську плату, а заощаджені кошти донать на ЗСУ та наближуй Перемогу!

Скористатись акційними умовами можуть:

– нові абоненти- фізичні особи, що підключають «Послугу» в багатоквартирній забудові;

– абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові, які припинили «Послугами» за адресою підключення за понад 90 днів до старту акції;

– абоненти- фізичні особи в багатоквартирній забудові користувачі кабельного HD телебачення від Місто-ТВ без заборгованості, що підключають «Послугу».

Для отримання акційних умов необхідно підключити «Послугу» в акційний період, а саме з 01 вересня 2023 р. до 15 листопада 2023 р. включно(оновлено), та внести (сплатити) авансовий платіж в розмірі 1(однієї) абонентської плати згідно обраного тарифного пакету протягом 5-ти днів з моменту підключення.

Вартість підключення складає 150 грн.

При достроковому припиненні користування «Послугою» (до кінця надання «Послуг» за акційною ціною) вартість «Послуги» перераховується за повною поточною ціною тарифного пакета.