DVB-C тюнери

DVB-C тюнер Openbox T2-07

Характеристики тюнера 

Цифровий ресивер Openbox T2-07 – це компактний комбінований тюнер, який розрахований на прийом телевізійних каналів, в тому числі каналів високої чіткості HD , цифрового ефіру наземного (DVB-T / T2) і кабельного ( DVB-C) телебачення.

Openbox T2-07 сумісний з бездротовими адаптерами для підключення до мережі Інтернет. Ресивер Openbox T2-07 спроектований на прийом незашифрованих наземних каналів в стандартах цифрового телебачення DVB-T і DVB-T2. Особливістю Openbox T2-07 є можливість використання його в якості кабельного ресивера для прийому DVB-C цифрового ТБ. Тюнер пристрою заснований на чіпі MaxLinear MXL608.

Пошук каналів виконується як в ручному режимі, з введенням бажаних параметрів, так і в автоматичному режимі. Крім того, ресивер підтримує подачу живлення +5 на зовнішні активні антени. Цифровий телевізійний ресивер Openbox T2-07 заснований на процесорі Guoxin GX3235S . Крім широких медійних можливостей даний процесор пропонує сумісність з Wi-Fi USB-адаптерами на чіпах Ralink RTL5370 і Mediatek MT7601. Така підтримка дозволяє ресивера підключатися до мережі Інтернет і використовувати сервіси: YouTube, Megogo.net, IPTV (попередньо потрібно завантажити список каналів в форматі M3U) та інші.

На фронтальній панелі ресивера Openbox T2-07 розташовані кнопки управління і чотиризначний цифровий дисплей. Кнопка POWER управляє станом ресивера, про поточний режим роботи сигналізує червоний або зелений світлодіод. Кнопка MENU служить для доступу в меню ресивера і подальшої його настройки. Кнопки CH / V- і CH / V + дозволяють виконати не тільки перемикання каналів, а й регулювати гучність. Особливість управління полягає в функціоналі, закладеному в одну клавішу: Коротке натискання використовується для перемикання каналів, Довге натискання використовується для регулювання гучності.

Поруч з кнопками управління і дисплеєм розташований USB роз’єм версія 2.0, швидкості якого досить для запису прийнятих телепередач на зовнішній жорсткий диск або відтворення з нього фільмів та іншого відеоконтенту. Втім, цифровий ресивер Openbox T2-07 оснащений двома порту версії USB 2.0, до яких можна комутувати різні зовнішні диски, такі як флеш-диски, жорсткі диски і SSD-диски. В результаті доступна запис будь-якої бажаної програми і функція затримки перегляду Timeshift. Крім того, вбудований медіаплеєр ресивера дозволяє відтворювати фільми, слухати музику і відкривати фотографії з зовнішніх запам’ятовуючих пристроїв, підключених до USB роз’ємів.

На задній панелі розташовані: Антенний вхід ANT IN – для комутації ефірної антени, в тому числі з підсилювачем. Управління подачею харчування, в такому випадку, можна виконати через меню ресивера; Другий порт USB 2.0 – для підключення зовнішніх накопичувачів, адаптера бездротової мережі ; Вихід HDMI – для підключення цифрових пристроїв відтворення звуку і відео; Вихід RCA (« тюльпанчик на 3 ») – для підключення аналогових пристроїв, Роз’єм живлення DC на 5 В.

Ресивер Openbox T2-07 має вихід HDMI, який дозволяє підключати його до сучасних телевізорів і виводити зображення з максимальною роздільною здатністю 1080p , також іменоване як Full HD. У ресівері передбачено підключення до телевізорів за допомогою аналогового виходу 3xRCA, відповідний кабель входить в комплект поставки. agsat

Сайт

Ціна: 375,00 грн

Строк доставки: 1-2 робочих дні

Вартість доставки: 45,00 грн