Тарифи інтернет

Тільки з 01.12.2020р. по 28.02.2021р. пропонуємо скористатись акцією “Отримуй 2021 рік за півціни та вигравай призи!”

Тарифи на інтернет від Місто-ТВ (багатоквартирна забудова)

Назва тарифу Швидкість порту (мбит/с)/маршр. IP адреса Абонплата грн./міс.Абонплата грн./рік.**
Оптимум100 так, на вимогу72*/1441296
Преміум1000 так, на вимогу125*/2502250
  • Вартість підключення складає 150,00 грн. за одну послугу. Після підключення абонент повинен в 5-ти денний період внести на свій особовий рахунок суму не менше 1-ї абонентської плати.
  • Вартість повторного підключення/поновлення послуги складає 50 грн. Для повторного підключення  чи поновлення послуги, необхідно щоб на особовому рахунку була сума необхідна для зняття абонентської плати.
  • Період тарифікації 1 місяць- абонентська плата нараховуєсться 1-го числа кожного місяця. Для отримання послуг баланс на особовому рахунку повинен бути позитивним.
  • Варіанти сплати за послуги наведені в розділі “Сплата за послуги”. Місто-ТВ рекомендує сплачувати за послуги в терміналах Приватбанку, так як цей спосіб забезпечує мінімальну комісію та моментальне зарахування коштів на особовий рахунок.
  • Зміна тарифного плану можлива не частіше одного разу на місяць. Перехід можливий з тарифу “Преміум” в тариф “Оптимум”. Тариф “Преміум” доступний тільки для підключення- перехід в нього неможливий, так як для надання послуги зідно умов тарифу “Преміум” необхідне встановлення додаткового обладнання.
  • В вартість підключення не входять додаткові матеріали та додаткові роботи. Вартість матеріалів та додаткових робіт наведено в Прейскуранті

*- за умови підключення по акції “Отримуй 2021 рік за півціни та вигравай призи!”

**- Сплата однією сумою. При достроковому розірванні договору, плата за спожиті послуги перераховується згідно поточної щомісячної абонентської плати.

 Интернет и кабельное: Соломенка, Соломенский, Чоколовка, Батыевка, Голосеево, Голосеевский, Демиевка, Выставка, Паньковщина, Центр, Печерск, Печерский, Подол, Подольский, Оболонь, Оболонский, Верховинная, Кардачи, Караваевы дачи, Ушинского, Волынская, Лобановского, Краснозвездный, Амосова, Смелянская
4. Интернет и кабельное: Соломенка, Соломенский, Чоколовка, Батыевка, Голосеево, Голосеевский, Демиевка,