Тарифи інтернет

Тарифи на інтернет від Місто-ТВ (багатоквартирна забудова)

Назва тарифу Швидкість порту(мбіт/с) Абонплата, грн.  Абонплата, грн. на рік. Підключення, грн.
Оптимум 100 99*/199 2148 1791** 150
Преміум 1000 139*/279 3348 2511** 150
  • Після підключення абонент повинен в 5-ти денний період внести на свій особовий рахунок суму не менше 1-ї абонентської плати.
  • Вартість повторного підключення/поновлення послуги складає 100 грн. Для повторного підключення  чи поновлення послуги, необхідно щоб на особовому рахунку була сума необхідна для зняття абонентської плати.
  • 1(одна) маршрутизована IP-адреса надається за вимогою.
  • Період тарифікації 1 місяць- абонентська плата нараховується 1-го числа кожного місяця. Для отримання послуг баланс на особовому рахунку повинен бути позитивним.
  • Варіанти сплати за послуги наведені в розділі “Сплата за послуги”. Місто-ТВ рекомендує сплачувати за послуги в терміналах Приватбанку, так як цей спосіб забезпечує мінімальну комісію та моментальне зарахування коштів на особовий рахунок.
  • Зміна тарифного плану чи пауза в наданні послуги можлива не частіше одного разу на місяць. Перехід можливий з тарифу “Преміум” в тариф “Оптимум”. Тариф “Преміум” доступний тільки для підключення- перехід в нього неможливий, так як для надання послуги згідно умов тарифу “Преміум” необхідне встановлення додаткового обладнання.
  • В вартість підключення не входять додаткові матеріали та додаткові роботи. Вартість матеріалів та додаткових робіт наведено в Прейскуранті

*- ціна згідно акційної пропозиції

**- Сплата однією сумою. Абонент зобов’язаний повідомити про таку плату. Сплата можлива тільки після повного використання попередньої річної сплати, тобто сплата авансом неможлива. При достроковому розірванні договору, плата за спожиті послуги перераховується згідно поточної щомісячної абонентської плати.

 Интернет и кабельное: Соломенка, Соломенский, Чоколовка, Батыевка, Голосеево, Голосеевский, Демиевка, Выставка, Паньковщина, Центр, Печерск, Печерский, Подол, Подольский, Оболонь, Оболонский, Верховинная, Кардачи, Караваевы дачи, Ушинского, Волынская, Лобановского, Краснозвездный, Амосова, Смелянская
4. Интернет и кабельное: Соломенка, Соломенский, Чоколовка, Батыевка, Голосеево, Голосеевский, Демиевка,