Інтернет

Тарифи на інтернет від Місто-ТВ

Назва тарифу  Швидкість порту (мбит/с)/ маршрутизована IP адреса  Абонплата грн./міс.
Економ* 50/- 100,00
Оптимум* 100/за вимогою 144,00 
Преміум* 1000/+ 174,00
  • Вартість підключення/повторного підключення/поновлення послуги50,00 грн. за одну послугу(за виключенням тарифу “Преміум”, вартість підключення до якого складає 100,00 грн.). Після підключення абонент повинен в 5-ти денний період внести на свій особовий рахунок суму не менше 1-ї абонентської плати. Для повторного підключення необхідно чи поновлення послуги, щоб на особовому рахунку була сума необхідна для зняття абонентської плати.
  • Період тарифікації 1 місяць- абонентська плата нараховуєсться 1-го числа кожного місяця. Для отримання послуг баланс на особовому рахунку повинен бути позитивним.
  • Варіанти сплати за послуги наведені в розділі “Сплата за послуги”. Місто-ТВ рекомендує сплачувати за послуги в терміналах Приватбанку, так як цей спосіб забезпечує мінімальну комісію та моментальне зарахування коштів на особовий рахунок.
  • Зміна тарифного плану можлива не частіше одного разу на місяць. Перехід можливий з тарифу “Економ” в тариф “Оптимум” і навпаки. Тариф “Преміум” доступний тільки для підключення- перехід в нього з інших тарифів неможливий, так як для надання послуги зідно умов тарифу “Преміум” необхідне встановлення додаткового обладнання.
  • В вартість підключення не входять додаткові матеріали та додаткові роботи. Вартість матеріалів та додаткових робіт наведено в Прейскуранті

*- для абонентів, що підключили (підключають) послугу кабельного ТБ від Місто-ТВ з 25.09.2018 р. доступні акційні тарифи . При відмові від послуги кабельного ТБ від Місто-ТВ абонент втрачає можливість використання акційного тарифу.

 Интернет и кабельное: Соломенка, Соломенский, Чоколовка, Батыевка, Голосеево, Голосеевский, Демиевка, Выставка, Паньковщина, Центр, Печерск, Печерский, Подол, Подольский, Оболонь, Оболонский, Верховинная, Кардачи, Караваевы дачи, Ушинского, Волынская, Лобановского, Краснозвездный, Амосова, Смелянская
4. Интернет и кабельное: Соломенка, Соломенский, Чоколовка, Батыевка, Голосеево, Голосеевский, Демиевка,