Тарифи на інтернет і кабельне ТБ

Тарифи на інтернет и кабельне ТБ від Місто-ТВ до 31.12.2019 р.

Назва тарифу  Швидкість порту (мбит/с) маршр. IP адреса  Абонплата грн./міс.** Абонплата кабельне ТБ грн./міс. Разом грн./міс.
Економ Плюс* 50  ні 80,00  69,00 149,00
Оптимум Плюс* 100  так 123,00   69,00 192,00
Преміум Плюс* 1000  так 153,00   69,00 222,00
  • Для абонентів послуги кабельне ТБ від Місто-ТВ ТМ доступні тарифи на доступ до мережі інтернет “Економ Плюс”, “Оптимум Плюс”, “Преміум Плюс”. Абонплата сплачується на окремий
  • Вартість підключення складає 150,00 грн. за одну послугу Після підключення абонент повинен в 5-ти денний період внести на свій особовий рахунок суму не менше 1-ї абонентської плати.
  • Вартість повторного підключення/поновлення послуги складає 50 грн. Для повторного підключення  чи поновлення послуги, необхідно щоб на особовому рахунку була сума необхідна для зняття абонентської плати.
  • Період тарифікації 1 місяць- абонентська плата нараховуєсться 1-го числа кожного місяця. Для отримання послуг баланс на особовому рахунку повинен бути позитивним.
  • Варіанти сплати за послуги наведені в розділі “Сплата за послуги”. Місто-ТВ рекомендує сплачувати за послуги в терміналах Приватбанку, так як цей спосіб забезпечує мінімальну комісію та моментальне зарахування коштів на особовий рахунок.
  • Зміна тарифного плану можлива не частіше одного разу на місяць. Перехід можливий з тарифу “Економ Плюс” в тариф “Оптимум Плюс” і навпаки. Тариф “Преміум Плюс” доступний тільки для підключення- перехід в нього з інших тарифів неможливий, так як для надання послуги зідно умов тарифу “Преміум Плюс” необхідне встановлення додаткового обладнання.
  • В вартість підключення не входять додаткові матеріали та додаткові роботи. Вартість матеріалів та додаткових робіт наведено в Прейскуранті

*- акційні тарифи доступні для абонентів, що підключають послугу кабельного ТБ від Місто-ТВ ТМ. При відмові від послуги кабельного ТБ від Місто-ТВ ТМ абонент втрачає можливість використання данних акційних тарифів.

**- Термін дії акційних тарифів закінчується 31 грудня 2019 р. Після закінчення терміну дії, абоненти будут переведені на відповідні поточні тарифні пакети.