Тарифи на інтернет і кабельне телебачення від Місто-ТВ

Тарифи на інтернет и кабельне ТБ від Місто-ТВ

Назва тарифу  Швидкість порту (мбит/с)/ маршрутизована IP адреса  Абонплата

грн./міс.*

Абонплата кабельне ТБ

грн./міс.

Разом

грн./міс.

Економ Плюс 50/- 80,00  69,00 149,00
Оптимум Плюс 100/за вимогою 123,00   69,00 192,00
Преміум Плюс 1000/+ 153,00   69,00 222,00
  • Для абонентів послуги кабельне ТБ від Місто-ТВ ТМ доступні тарифи на доступ до мережі інтернет “Економ Плюс”, “Оптимум Плюс”, “Преміум Плюс”. Абонплата сплачується на окремий особовий рахунок.
  • Вартість підключення/повторного підключення/поновлення послуги50,00 грн. за одну послугу,(за виключенням тарифу “Преміум Плюс”, вартість підключення до якого складає 100,00 грн.). Після підключення абонент повинен в 5-ти денний період внести на свій особовий рахунок суму не менше 1-ї абонентської плати. Для повторного підключення чи поновлення послуги необхідно, щоб на особовому рахунку була сума необхідна для зняття абонентської плати.
  • Період тарифікації 1 місяць- абонентська плата нараховуєсться 1-го числа кожного місяця. Для отримання послуг баланс на особовому рахунку повинен бути позитивним.
  • Варіанти сплати за послуги наведені в розділі “Сплата за послуги”. Місто-ТВ рекомендує сплачувати за послуги в терміналах Приватбанку, так як цей спосіб забезпечує мінімальну комісію та моментальне зарахування коштів на особовий рахунок.
  • Зміна тарифного плану можлива не частіше одного разу на місяць. Перехід можливий з тарифу “Економ Плюс” в тариф “Оптимум Плюс” і навпаки. Тариф “Преміум Плюс” доступний тільки для підключення- перехід в нього з інших тарифів неможливий, так як для надання послуги зідно умов тарифу “Преміум Плюс” необхідне встановлення додаткового обладнання.
  • В вартість підключення не входять додаткові матеріали та додаткові роботи. Вартість матеріалів та додаткових робіт наведено в Прейскуранті

*- акційні тарифи доступні з 25.09.2018 р. для абонентів, що підключили (підключають) послугу кабельного ТБ від Місто-ТВ ТМ. При відмові від послуги кабельного ТБ від Місто-ТВ ТМ абонент втрачає можливість використання данних акційних тарифів.

**нет