Тарифи на інтернет і кабельне ТБ

Увага! Підвищення ціни на послуги доступу до мережі інтернет з 01.02.2022 р.

Тарифи на інтернет и кабельне ТБ від Місто-ТВ

Назва тарифу  Швидкість порту (мбіт/с)  Абонплата, грн. на міс. Абонплата грн. на рік. Підключення, грн.
Оптимум 100 89* 1611* 0***
Преміум 1000 139* 2511* 0***
Кабельне ТБ   120 1080* 0***
  • Після підключення абонент повинен в 5-ти денний період внести на свій особовий рахунок суму не менше 1-ї абонентської плати.
  • Вартість повторного підключення/поновлення послуги складає 50 грн. Для повторного підключення  чи поновлення послуги, необхідно щоб на особовому рахунку була сума необхідна для зняття абонентської плати.
  • 1(одна) маршрутизована IP-адреса надається за вимогою.
  • Період тарифікації 1 місяць- абонентська плата нараховується 1-го числа кожного місяця. Для отримання послуг баланс на особовому рахунку повинен бути позитивним.
  • Варіанти сплати за послуги наведені в розділі “Сплата за послуги”. Місто-ТВ рекомендує сплачувати за послуги в терміналах Приватбанку, так як цей спосіб забезпечує мінімальну комісію та моментальне зарахування коштів на особовий рахунок.
  • Зміна тарифного плану на інтернет можлива не частіше одного разу на місяць. Перехід можливий з тарифу “Преміум” в тариф “Оптимум”. Тариф “Преміум” доступний тільки для підключення- перехід в нього неможливий, так як для надання послуги згідно умов тарифу “Преміум” необхідне встановлення додаткового обладнання.
  • В вартість підключення не входять додаткові матеріали та додаткові роботи. Вартість матеріалів та додаткових робіт наведено в Прейскуранті

*- акційна ціна згідно весняної пропозиції від Місто-ТВ. Повна абонентська плата складає 179 грн. в тарифі Оптимум, 279 грн. – в тарифі “Преміум”

**- Сплата однією сумою. Абонент зобов’язаний повідомити про таку плату. Сплата можлива тільки після повного використання попередньої річної сплати, тобто сплата авансом неможлива. При достроковому розірванні договору, плата за спожиті послуги перераховується згідно поточної щомісячної абонентської плати.

***- Вартість підключення складає 150 грн. і зараховується бонусом на баланс абонента в 10-ти денний строк після внесення авансового платежа згідно умов акції.