Оголошення

Прийом абонентів керівництвом Місто-ТВ ТМ

Шановні абоненти! Повідомляємо вам, що з 13 лютого 2018 р. прийом абонентів керівництвом Місто-ТВ ТМ буде проводитися за адресою м. Київ, вул. Антоновича, 47, оф. 1 за наступним графіком: вівторок: 14:00-18:00, за винятком святкових днів четвер: 14:00-18:00, за винятком святкових днів.  

Posted in новости компании, Объявления | Leave a comment

Підвищення вартості послуги доступу до мережі інтернет з 01.03.2018 р.

Шановні абоненти! В зв’язку зі зміною макроекономічних показників в країні та здорожчанням вартості обслуговування мережі, для подальшого якісного та безперебійного обслуговування абонентів  Місто-ТВ ТМ вимушене підняти ціни на послугу доступу до мережі інтернет. з 01 березня 2018 р. вартість тарифних пакетів доступу до інтернет буде складати: Назва тарифу  Швидкість порту (мбіт/с)/ маршрутизована IP адреса  Абонплата грн./міс.Читать больше проПідвищення вартості послуги доступу до мережі інтернет з 01.03.2018 р.[…]

Posted in новости компании, Объявления | 6 комментариев

Канали Viasat в мережі Місто-ТВ(оновлено)

Шановні абоненти! Місто-ТВ ТМ повідомляє, що досягло згоди в перемовинах щодо ретранляції в мережі рейтингових та популярних телеканалів Viasat і з 25 січня 2018 р. часом наступні телеканали від Viasat  ретранслюються в мережі Місто-ТВ ТМ: Viasat History TV1000 TV1000 World Kino TV1000 Action VIP Comedy   Не забудьте переналаштувати ваші телевізійні приймачі. Приємного перегляду!

Posted in новости компании, новости партнеров, Объявления | 4 комментария

Подовження акції: «Зафіксуй абонплату на 2018 рік!»

Шановні абоненти! Повідомляємо Вас про те, що новорічну  акцію “Зафіксуй абонплату на 2018 рік!” подовжено до 28 лютого 2018 р. включно.      

Posted in новости компании, Объявления | Leave a comment

Додатковий контактний номер Місто-ТВ

Шановні абоненти! Повідомляємо вас, що для вашої зручності, з 10 січня 2018 р. контакт-центр Місто-ТВ  додає ще один контактний номер, а саме: 068 545-54-54 (Kyivstar). Дякуємо за інтерес до наших послуг.          

Posted in новости компании, Объявления | Leave a comment

Поздоровлення з Різдвом Христовим!

Шановні абоненти Місто-ТВ! Хай Різдво з тим завітає, Чого серце забажає, Хай несе у кожну хату Щастя, радості багато, Хай смачна кутя удасться, Хай в сім’ї панує щастя, Щоб весела коляда В хату радість принесла. З Різдвом Вас!  

Posted in новости компании, Объявления | Leave a comment

Paramount Comedy в мережі Місто-ТВ

Шановні абоненти Місто-ТВ! З 01 січня 2018 р. в мережі Місто-ТВ з’явився новий телеканал Paramount Comedy. Для перегляду даного телеканалу необхідно переналаштувати телевізійні  приймачі. Програмна концепція Paramount Comedy передбачає 12 годин національного продукту (у тому числі 1 година передач власного виробництва) і 12 годин іноземного продукту. Формат мовника – розважальний кіноканал. В ефірі буде не менше 12Читать больше проParamount Comedy в мережі Місто-ТВ[…]

Posted in новости компании, новости партнеров, Объявления | Leave a comment

Поздоровлення Місто-ТВ з Новим 2018 Роком!

Шановні абоненти! Місто-ТВ поздоровляє вас з Новим 2018 Роком! Бажаємо вам щоб новий рік був для вас здоровішим, заможнішим і вдалішим за попередній. Щастя вам, міцного здоров’я і здійснення всіх найзаповітніших мрій. З Новим Роком!  

Posted in новости компании, Объявления | Leave a comment

Акція! Зафіксуй абонплату на 2018 рік!

В той час, коли зростають ціни на товари та послуги, Місто-ТВ пропонує своїм абонентам взяти участь в новорічній  акції “Зафіксуй абонплату на 2018 рік!”. Нижче наведено умови акції: Термін дії акції: з 01 грудня 2017 р.  до 31 січня 2018 р. включно. Учасниками акції можуть стати абоненти Місто-ТВ, що обслуговуються згідно наступних тарифних пакетів: домашняЧитать больше проАкція! Зафіксуй абонплату на 2018 рік![…]

Posted in новости компании, Объявления | 8 комментариев

Роботи з модернізації мережі 13.10.2017 р.

Шановні абоненти! 13 жовтня 2017 р. з 05:00 до 06:00 будуть проводитися роботи по модернізації обладнання в мережі Місто-ТВ. В цей час можлива відсутність доступу до мережі інтернет. Вибачте за можливі незручності.

Posted in новости компании, Объявления | 2 комментария