Оголошення

Аварійна ситуація з телевізійним сигналом в Солом’янському районі(оновлено).

Шановні абоненти! Повідомляємо, що станом на 22:00 11 квітня 2018 р. спостерігається аварійна ситуація з сигналом кабельного телебачення в частині Солом’янського району. Попередня інформація: підпал в кабельній каналізації та часткове пошкодження оптичних кабелів. Аварійна бригада виїхала для усунення проблеми. Строки усунення та подробиці будуть повідомленні пізніше. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Оновлення: Шановні абоненти! СтаномЧитать больше проАварійна ситуація з телевізійним сигналом в Солом’янському районі(оновлено).[…]

Posted in новости компании, Объявления | Leave a comment

Привітання з Великоднем абонентів Місто-ТВ ТМ!

Шановні абоненти! Місто-ТВ ТМ вітає вас зі святом Воскресіння Христового! Нехай цей святковий день вселяє у ваші душі мир і спокій, зігріває ваші серця весняним промінням. Бажаємо вам, щоб  у ваших оселях завжди панували злагода, достаток і Божа благодать.  

Posted in новости компании, Объявления | Leave a comment

Регламентні роботи в мережі Місто-ТВ 03 квітня 2018 р.

Шановні абоненти! 03 квітня 2018 р. з 02:00 до 07:00 будуть проводитися регламентні роботи в мережі Місто-ТВ. В цей час можлива відсутність доступу до мережі інтернет. Просимо врахувати дану інформацію. Вибачте за можливі незручності.

Posted in новости компании, Объявления | Leave a comment

РОБОТИ З МОДЕРНІЗАЦІЇ МЕРЕЖІ 27.03.2018 Р.

Шановні абоненти! 27 березня 2018 р. з 02:00 до 07:00 будуть проводитися роботи по модернізації обладнання в мережі Місто-ТВ. В цей час можлива відсутність доступу до мережі інтернет. Вибачте за можливі незручності.

Posted in новости компании, Объявления | 1 Comment

Привітання з Міжнародним жіночим днем від Місто-ТВ

Шановні абоненти! Місто-ТВ вітає Вас з Міжнародним жіночим днем! Бажаємо Вам вам особистого щастя, відмінного настрою, краси і успіхів у всьому!

Posted in новости компании, Объявления | Leave a comment

Аварія!

Шановні абоненти! Вранці 27 лютого 2018 р., внаслідок грубого порушення правил проведення робіт, працівниками Київводоканалу було пошкоджено оптичний магістральний кабель на розі вулиць В. Василевської та Ярмоли., що призвело до того, що в частині мережі Місто-ТВ недоступні послуги доступу до мережі інтернет та кабельного ТБ. На даний момент( 12:00) аварійна бригада проводить роботи по відновленнюЧитать больше проАварія![…]

Posted in новости компании, Объявления | 1 Comment

Aкція «Підключайся навесні-отримуй знижку на літо»

Учасники акції «Підключайся навесні-отримуй знижку на літо» отримують знижку в розмірі 50% на абонентську плату протягом літа 2018 р. (з 01.06.2018 р. по 31.08.2018 р.) Для участі в ації «Підключайся навесні-отримуй знижку на літо» необхідно: 1. підключитись протягом весни (з 01.03.2018 р. по 31.05.2018 р. включно) до мережі Місто-ТВ на один із наступних тарифних пакетів:Читать больше проAкція «Підключайся навесні-отримуй знижку на літо»[…]

Posted in новости компании, Объявления | Leave a comment

Прийом абонентів керівництвом Місто-ТВ ТМ

Шановні абоненти! Повідомляємо вам, що з 13 лютого 2018 р. прийом абонентів керівництвом Місто-ТВ ТМ буде проводитися за адресою м. Київ, вул. Антоновича, 47, оф. 1 за наступним графіком: вівторок: 14:00-18:00, за винятком святкових днів четвер: 14:00-18:00, за винятком святкових днів.  

Posted in новости компании, Объявления | Leave a comment

Підвищення вартості послуги доступу до мережі інтернет з 01.03.2018 р.

Шановні абоненти! В зв’язку зі зміною макроекономічних показників в країні та здорожчанням вартості обслуговування мережі, для подальшого якісного та безперебійного обслуговування абонентів  Місто-ТВ ТМ вимушене підняти ціни на послугу доступу до мережі інтернет. з 01 березня 2018 р. вартість тарифних пакетів доступу до інтернет буде складати: Назва тарифу  Швидкість порту (мбіт/с)/ маршрутизована IP адреса  Абонплата грн./міс.Читать больше проПідвищення вартості послуги доступу до мережі інтернет з 01.03.2018 р.[…]

Posted in новости компании, Объявления | 19 комментариев

Канали Viasat в мережі Місто-ТВ(оновлено)

Шановні абоненти! Місто-ТВ ТМ повідомляє, що досягло згоди в перемовинах щодо ретранляції в мережі рейтингових та популярних телеканалів Viasat і з 25 січня 2018 р. часом наступні телеканали від Viasat  ретранслюються в мережі Місто-ТВ ТМ: Viasat History TV1000 TV1000 World Kino TV1000 Action VIP Comedy   Не забудьте переналаштувати ваші телевізійні приймачі. Приємного перегляду!

Posted in новости компании, новости партнеров, Объявления | 7 комментариев