Послуга ГІГА Місто від компанії Місто ТВ

ГІГА Місто це послуга гігабітного інтернету для всіх абонентів компанії Місто ТВ.
Послуга повністю гігабітного інтернету стала можливою після модернізації частини магістральної та будинкової мережі компанії Місто ТВ. Технічну можливість підключення послуг можна отримати у працівників компанії Місто ТВ за контактними номерами, написавши листа чи за допомогою звернення в чат на сайті, запитом у Вайбер чи Телеграм.

Тарифи на послугу ГІГА Місто від Місто-ТВ (багатоквартирна забудова)

Назва тарифу Швидкість ,(мбіт/с) Абонплата, грн.  Абонплата, грн. на рік. Маршрутизована IP адреса
Гігабіт 1000 115*/229 2748 2061** ні
Гігабіт+IP 1000 139*/279 3348 2511** так
  • Вартість підключення складає 150 грн.
  • Після підключення абонент повинен в 5-ти денний період внести на свій особовий рахунок суму не менше 1-ї абонентської плати.
  • Вартість повторного підключення/поновлення послуги складає 100 грн. Для повторного підключення  чи поновлення послуги, необхідно щоб на особовому рахунку була сума необхідна для зняття абонентської плати.
  • Період тарифікації 1 місяць- абонентська плата нараховується 1-го числа кожного місяця. Для отримання послуг баланс на особовому рахунку повинен бути позитивним.
  • Варіанти сплати за послуги наведені в розділі “Сплата за послуги”. Місто-ТВ рекомендує сплачувати за послуги в терміналах Приватбанку, так як цей спосіб забезпечує мінімальну комісію та моментальне зарахування коштів на особовий рахунок.
  • Зміна тарифного плану чи пауза в наданні послуги можлива не частіше одного разу на місяць.
  • В вартість підключення не входять додаткові матеріали та додаткові роботи. Вартість матеріалів та додаткових робіт наведено в Прейскуранті

*- ціна згідно акційної пропозиції

**- Сплата однією сумою. Абонент зобов’язаний повідомити про таку плату. Сплата можлива тільки після повного використання попередньої річної сплати, тобто сплата авансом неможлива. При достроковому розірванні договору, плата за спожиті послуги перераховується згідно поточної щомісячної абонентської плати. ернет и кабельное: Соломенка, Соломенский, Чоколовка, Батыевка, Голосеево, Голосеевский, Демиевка, Выставка, Паньковщина, Центр, Печерск, Печерский, Подол, Подольский, Оболонь, Оболонский, Верховинная, Кардачи, Караваевы дачи, Ушинского, Волынская, Лобановского, Краснозвездный, Амосова, Смелянская
4. Интернет и кабельное: Соломенка, Соломенский, Чоколовка, Батыевка, Голосеево, Голосеевский, Демиевка,