Постійні акції

“Підключи друга”

Місто-ТВ ТМ оголошує акцію «Підключи друга». Акція діє з 10 жовтня 2019 р. до 31 грудня 2020 р.

Учать в акції можуть прийняти всі діючі абоненти Місто-ТВ.
Для участі в акції діючий абонент Місто-ТВ має підключити 2 друзів протягом дії акції. Після підключення 2-х друзів та внесення ними абонентської плати за 1-й місяць користування послугою/послугами, діючий абонент, що підключив друзів, отримує 12 місяців користування послугою, яку підключили його друзі, за 1 грн. Друзі, яких підключає діючий абонент Місто-ТВ, при підключенні чи подачі заявки на підключення, мають повідомити, що вони приймають учать в акції та вказати номер договору та контакти друга, діючого абонента Місто ТВ, який їх “підключив“.

*- під підключенням друга мається на увазі підключення послуг доступу до мережі інтернет та/чи послуг кабельного ТБ від Місто-ТВ ТМ за окремою адресою, яка відрізняється від адреси учасника акції.

Зміни в умовах постійної акції від Місто-ТВ

В зв’язку з УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №133/2017 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” та блокуванням соцмережі «ВКонтакті» строком на 3 роки, змінюються умови постійної акції від Місто-ТВ в соц. мережах. З 01 червня 2017 р. умови акції звучать так: УчаcтьRead more about Зміни в умовах постійної акції від Місто-ТВ[…]

Posted in новости компании, Объявления | 2 коментарі