Тарифи ТБ

Тариф на кабельне ТБ від Місто-ТВ

ТарифАбонентська плата, грн. на міс.Абонентська плата, грн. на рік.
(економія 360 грн.)
Підключення, грн
Кабельне ТБ1201080*0**
  • Після підключення абонент повинен в 5-ти денний період внести на свій особовий рахунок суму не менше 1-ї абонентської плати.
  • Вартість повторного підключення/поновлення послуги складає 50 грн. Для повторного підключення  чи поновлення послуги, необхідно щоб на особовому рахунку була сума необхідна для зняття абонентської плати.
  • Період тарифікації 1 місяць- абонентська плата нараховується 1-го числа кожного місяця. Для отримання послуг баланс на особовому рахунку повинен бути позитивним.
  • Варіанти сплати за послуги наведені в розділі “Сплата за послуги”. Місто-ТВ рекомендує сплачувати за послуги в терміналах Приватбанку, так як цей спосіб забезпечує мінімальну комісію та моментальне зарахування коштів на особовий рахунок.
  • В вартість підключення не входять додаткові матеріали та додаткові роботи. Вартість матеріалів та додаткових робіт наведено в Прейскуранті.

*- Сплата однією сумою. Абонент зобо’вязаний повідомити про таку плату. Сплата можлива тільки після повного використання попередньої річної сплати, тобто сплата авансом неможлива. При достроковому розірванні договору, плата за спожиті послуги перераховується згідно поточної щомісячної абонентської плати.

**- Вартість підключення складає 150 грн. і зараховується бонусом на баланс абонента в 10-ти денний строк після внесення авансового платежа згідно умов акції.