Тарифи ТБ

Тариф на кабельне ТБ від Місто-ТВ

ТарифАбонентська плата, грн. на міс.Абонентська плата, грн. на рік.
(економія 360 грн.)
Кабельне ТБ1201080*
  • Вартість підключення складає 150,00 грн. за одну послугу і зараховується бонусом на баланс абонента. Після підключення абонент повинен в 5-ти денний період внести на свій особовий рахунок суму не менше 1-ї абонентської плати.
  • Вартість повторного підключення/поновлення послуги складає 50 грн. Для повторного підключення  чи поновлення послуги, необхідно щоб на особовому рахунку була сума необхідна для зняття абонентської плати.
  • Період тарифікації 1 місяць- абонентська плата нараховується 1-го числа кожного місяця. Для отримання послуг баланс на особовому рахунку повинен бути позитивним.
  • Варіанти сплати за послуги наведені в розділі “Сплата за послуги”. Місто-ТВ рекомендує сплачувати за послуги в терміналах Приватбанку, так як цей спосіб забезпечує мінімальну комісію та моментальне зарахування коштів на особовий рахунок.
  • В вартість підключення не входять додаткові матеріали та додаткові роботи. Вартість матеріалів та додаткових робіт наведено в Прейскуранті.

*- Сплата однією сумою. При достроковому розірванні договору, плата за спожиті послуги перераховується згідно повної поточної щомісячної абонентської плати.