тарифи ТБ

Тарифи на кабельне ТБ від Місто-ТВ

Тариф Абонентська плата, грн./міс.
Кабельне ТБ 54,00
Кабельне ТБ(акційний)* 33,00

 

  • Вартість підключення/повторного підключення/поновлення послуги- 50,00 грн. Після підключення абонент повинен в 5-ти денний період внести на свій особовий рахунок суму не менше 1-ї абонентської плати. Для повторного підключення чи поновлення послуги необхідно, щоб на особовому рахунку була сума необхідна для зняття абонентської плати.
  • Період тарифікації 1 місяць- абонентська плата нараховуєсться 1-го числа кожного місяця. Для отримання послуг баланс на особовому рахунку повинен бути позитивним.
  • Варіанти сплати за послуги наведені в розділі «Сплата за послуги». Місто-ТВ рекомендує сплачувати за послуги в терміналах Приватбанку, так як цей спосіб забезпечує мінімальну комісію та моментальне зарахування коштів на особовий рахунок.
  • В вартість підключення не входять додаткові матеріали та додаткові роботи. Вартість матеріалів та додаткових робіт наведено в Прейскуранті

*- акційний тариф доступний з 01.09.2017 р. для абонентів, що підключили (підключають) послугу інтернет від Місто-ТВ. При відмові від послуги інтернет від Місто-ТВ абонент втрачає можливість використання данного акційного тарифу.