Тарифи GPON

Технологія GPON – це пасивна оптична мережа доступу. Пропускна здатність такої мережі – до 1 Гбіт/с. Ця технологія забезпечує швидкісне, безперебійне і, головне- ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНЕ, інтернет-з’єднання. Оптичний кабель заводиться в квартиру абонента, для користування послугою абоненту необхідний абонентський термінал(ONU). Для отримання послуг під час відключень електроживлення абоненту достатньо заживити своє обладнання.

Тарифи на оптичний інтернет(GPON) від Місто-ТВ (багатоквартирна забудова)

Назва тарифу Швидкість ,(мбіт/с)1 Абонплата, грн.  Абонплата, грн. на рік. Вартість обладнання
GPON-500 500 125*/249 2988 2241** 750 0***
GPON-1000 1000 150*/299 3588 2691** 750 0***

 

  • Вартість підключення складає 150 грн.
  • Після підключення абонент повинен в 5-ти денний період внести на свій особовий рахунок суму не менше 1-ї абонентської плати.
  • Вартість повторного підключення/поновлення послуги складає 100 грн. Для повторного підключення  чи поновлення послуги, необхідно щоб на особовому рахунку була сума необхідна для зняття абонентської плати.
  • Період тарифікації 1 місяць- абонентська плата нараховується 1-го числа кожного місяця. Для отримання послуг баланс на особовому рахунку повинен бути позитивним.
  • Варіанти сплати за послуги наведені в розділі “Сплата за послуги”. Місто-ТВ рекомендує сплачувати за послуги в терміналах Приватбанку, так як цей спосіб забезпечує мінімальну комісію та моментальне зарахування коштів на особовий рахунок.
  • Зміна тарифного плану чи пауза в наданні послуги можлива не частіше одного разу на місяць.
  • В вартість підключення не входять додаткові матеріали та додаткові роботи. Вартість матеріалів та додаткових робіт наведено в Прейскуранті

1– Канал асинхронний. В таблиці вказана максимальна швидкість завантаження. Швидкість відвантаження у всіх пакетах обмежена, і складає 200 мбіт/с

*- ціна згідно акційної пропозиції.

**- Сплата однією сумою. Абонент зобов’язаний повідомити про таку плату. Сплата можлива тільки після повного використання попередньої річної сплати, тобто сплата авансом неможлива. При достроковому розірванні договору, плата за спожиті послуги перераховується згідно поточної щомісячної абонентської плати.

***- Обладнання(ONU, оптичний пачкорд, FOB) надається в користування. Абонент має повернути обладнання після того, як перестане користуватися та сплачувати послуги. Абонент підписує акт прийому-передачі обладнання та надає копію паспорту. Обладнання може бути викуплене, його вартість складає 750 грн. Якщо абонент викупляє обладнання, він отримує 1 місяць послуги безкоштовно.

нтернет и кабельное: Соломенка, Соломенский, Чоколовка, Батыевка, Голосеево, Голосеевский, Демиевка, Выставка, Паньковщина, Центр, Печерск, Печерский, Подол, Подольский, Оболонь, Оболонский, Верховинная, Кардачи, Караваевы дачи, Ушинского, Волынская, Лобановского, Краснозвездный, Амосова, Смелянская
4. Интернет и кабельное: Соломенка, Соломенский, Чоколовка, Батыевка, Голосеево, Голосеевский, Демиевка,