Інтернет+ТБ тарифи

Тарифи на інтернет и кабельне ТБ від Місто-ТВ

Назва тарифу ТБ*  Швидкість порту (мбит/с)/ маршрутизована IP адреса  Абонплата грн./міс.
Економ + 50/- 72,00
Оптимум + 100/за вимогою 126,00
Преміум + 1000/+ 150,00

 

  • Вартість підключення/повторного підключення- 0,00 грн. до 31.08.2017 р., (50,00 грн. за одну послугу з 01.09.2017 р.) Після підключення абонент повинен в 5-ти денний період внести на свій особовий рахунок суму не менше 1-ї абонентської плати.
  • Період тарифікації 1 місяць- абонентська плата нараховуєсться 1-го числа кожного місяця. Для отримання послуг баланс на особовому рахунку повинен бути позитивним.
  • Варіанти сплати за послуги наведені в розділі «Сплата за послуги». Місто-ТВ рекомендує сплачувати за послуги в терміналах Приватбанку, так як цей спосіб забезпечує мінімальну комісію та моментальне зарахування коштів на особовий рахунок.
  • Зміна тарифного плану можлива не частіше одного разу на місяць.
  • В вартість підключення не входять додаткові матеріали та додаткові роботи. Вартість матеріалів та додаткових робіт наведено в Прейскуранті

*- згідно умов акції «Краще разом»(дві послуги по ціні однієї). Акція діє до 31.08.2017 р.

 Интернет и кабельное: Соломенка, Соломенский, Чоколовка, Батыевка, Голосеево, Голосеевский, Демиевка, Выставка, Паньковщина, Центр, Печерск, Печерский, Подол, Подольский, Оболонь, Оболонский, Верховинная, Кардачи, Караваевы дачи, Ушинского, Волынская, Лобановского, Краснозвездный, Амосова, Смелянская
4. Интернет и кабельное: Соломенка, Соломенский, Чоколовка, Батыевка, Голосеево, Голосеевский, Демиевка,