Інтернет+ТБ тарифи

Тарифи на інтернет и кабельне ТБ від Місто-ТВ

Назва тарифу  Швидкість порту (мбит/с)/ маршрутизована IP адреса  Абонплата

грн./міс.

Абонплата кабельне ТБ

грн./міс.*

Разом

грн./міс.

Економ 50/- 72,00  33,00 105,00 
Оптимум 100/за вимогою 126,00   33,00 159,00
Преміум 1000/+ 150,00   33,00 183,00
  • Для абонентів послуги інтернет доступний тариф на кабельне телебачення «Акційний», вартість якого складає 33,00 грн./міс. Абонплата сплачується на окремий особовий рахунок.
  • Вартість підключення/повторного підключення/поновлення послуги50,00 грн. за одну послугуПісля підключення абонент повинен в 5-ти денний період внести на свій особовий рахунок суму не менше 1-ї абонентської плати. Для повторного підключення чи поновлення послуги необхідно, щоб на особовому рахунку була сума необхідна для зняття абонентської плати.
  • Період тарифікації 1 місяць- абонентська плата нараховуєсться 1-го числа кожного місяця. Для отримання послуг баланс на особовому рахунку повинен бути позитивним.
  • Варіанти сплати за послуги наведені в розділі «Сплата за послуги». Місто-ТВ рекомендує сплачувати за послуги в терміналах Приватбанку, так як цей спосіб забезпечує мінімальну комісію та моментальне зарахування коштів на особовий рахунок.
  • Зміна тарифного плану можлива не частіше одного разу на місяць. Перехід можливий з тарифу «Економ» в тариф «Оптимум» і навпаки. Тариф «Преміум» доступний тільки для підключення- перехід в нього з інших тарифів неможливий, так як для надання послуги зідно умов тарифу «Преміум» необхідне встановлення додаткового обладнання.
  • В вартість підключення не входять додаткові матеріали та додаткові роботи. Вартість матеріалів та додаткових робіт наведено в Прейскуранті

*- акційний тариф доступний з 01.09.2017 р. для абонентів, що підключили (підключають) послугу інтернет від Місто-ТВ. При відмові від послуги інтернет від Місто-ТВ абонент втрачає можливість використання данного акційного тарифу.

 Интернет и кабельное: Соломенка, Соломенский, Чоколовка, Батыевка, Голосеево, Голосеевский, Демиевка, Выставка, Паньковщина, Центр, Печерск, Печерский, Подол, Подольский, Оболонь, Оболонский, Верховинная, Кардачи, Караваевы дачи, Ушинского, Волынская, Лобановского, Краснозвездный, Амосова, Смелянская
4. Интернет и кабельное: Соломенка, Соломенский, Чоколовка, Батыевка, Голосеево, Голосеевский, Демиевка,